Єдина база даних чіпованих тварин України входить до складу міжнародної пошукової системи та доступна з любої частини світу!   
русский українська english
E-mail: tracer@zoodrug.com Введіть номер ЧІПу:
     
 

804038000999785

Вет.Клініка

Власник
Записів в Базі, сьогодні: 147978    

Інформ

 
     

КАРТОЧКА РЕГИСТРАЦИИ
в Единой базе данных
чипированных животных Украины

REGISTRATION CARD
in the Uniform database of the
electronic identified animals of Ukraine

Код микрочипа:
Microchip code:

804038000999785

Дата чипирования:
Date of chip implantation:

2009-11-03

Регистратор:
The registrar:

Администратор Базы / Database Administrator

Вид животного:
Species of an animal:

пингвин

penguin

Дата рождения:
Date of birth:

2009-11-01

Пол:
Sex:

самец / male

Пасспорт:
Passport:

38000999785

Порода:
Breed:

ослиный (африканский пингвин)

Spheniscus demersus Linnaeus

Окрас:
Color:

черно-белый (монохромный)

black-white (monochrome)

Кличка:

ИА Пионер Мирового Чипирования

Nickname:

IA the Pioneer of World Chipping

Дополнительные сведения:

Additional data:

Подразделение, проводившее чипирование или владеющее чипом:

Единая база чипированных животных Украины (ОО «Трасер-ИД Украина»); Украина, г.Киев, тел.+38(044)2392277, tracer@zoodrug.com, www.tracer.com.ua; (для писем: Украина 04114, Киев-114, а/я №73, Ильич Р.); (админ. Коваленко Л.Н.)

Organization having implanted (or owning) the microchip:

Uniform database chipped animals of Ukraine (NGO «Tracer-ID Ukraine»; Ukraine, Kyiv, tel.+38(044)2392277, tracer@zoodrug.com, www.tracer.com.ua; (for letters: Ukraine 04114, Kyiv-114, letter box №73, Ilich R.); (admin. Kovalenko L.)

Примечание владельца:
The note of the owner:

Это примечание добавлено сюда в качестве примера. Это возможно сделать, используя возможности доски объявлений для животных «ZooDrug». Для этого необходимо написать свое примечание в разделе «(КАРТОТЕКА) Заметки владельца» обязательно указав при этом в графе «Номер чипа» соответствующий номер.

Ветеринарный блокнот:
Veterinary notes:

В журналі знайдено 4 заміток  (із них:   3 - загальнодоступних;   1 - тільки для авторизованих користувачів)

 

ОСОБИСТА СТОРІНКА

!!!   УВАГА   !!!
тварина в розшуку

Тварина
дала оголошення


Допомога

Самостійне внесення даних?

Як надіслати дані?!

Як дати оголошення?

Як додати фото?

Ча.Пи. (FAQ)

А також інші поради

Приклад

Номер чіпу це
15-ти значний цифровий код:
804098100028075, 804038000999785,
804098100002605, 804098100045926.

Інформація

БЛАНК
ЗАЯВКИ НА РЕЄСТРАЦІЮ

СПИСОК КЛІНІК
ЩО ПРОВОДЯТЬ ЧІПУВАННЯ

Оптова торгівля
сканерами та мікрочіпами
- ТОВ "РА-ЄСІ",
+38(044)2392277,
tracer@zoodrug.com

Пропонуємо клінікам та практикуючим лікарям подавати інформацію у
список місць де можливо провести чіпування тварини.

     
    УМОВНІ ПОЗНАЧЕННЯ 2013-05-12 / 2018-05-06
   
Bayer: Украина Datamars Pet ООО "РА-ЕСИ". Зоотовары оптом.   ZooDrug - оптово-розничный интернет-магазин товаров для животных Луганск ГО Содружество КСУ Доска объявлений для животных
Всё о кошках
Головна   |     Картотека    |    Заявка    |     ЧАПИ     |     Клініки     |    Дошка оголошень
<- Все про кішок
>>>  Зміст  <<<
Все про собак ->
Всё о собаках
Тracer® - чіпування, реєстрація та пошук тварин.