Єдина база даних чіпованих тварин України входить до складу міжнародної пошукової системи та доступна з любої частини світу!   
русский українська english
E-mail: tracer@zoodrug.com Введіть номер ЧІПу:
     
 

804098100032141

Вет.Клініка

Власник
Записів в Базі, сьогодні: 153345    

Інформ

 
     

КАРТОЧКА РЕГИСТРАЦИИ
в Единой базе данных
чипированных животных Украины

REGISTRATION CARD
in the Uniform database of the
electronic identified animals of Ukraine



тварина
не надала
своє ФОТО

Як додавати?

Код микрочипа:
Microchip code:

804098100032141

Дата чипирования:
Date of chip implantation:

2011-05-26

Регистратор:
The registrar:

Администратор Базы / Database Administrator

Вид животного:
Species of an animal:

собака

dog

Дата рождения:
Date of birth:

2006-04-02

Пол:
Sex:

самец / male

Пасспорт:
Passport:

Порода:
Breed:

лабрадор-ретривер

Labrador Retriever

Окрас:
Color:

палевый

pale yellow

Кличка:

Зевс оф Баскервиль

Nickname:

Zevs of Baskerville

Дополнительные сведения:

Additional data:

Подразделение, проводившее чипирование или владеющее чипом:

Харьковское городское отделние КСУ "Природа", г.Харьков, ул.Чичибабина 2, п. №10, т.057-7051798, 057-7137002, (Храмцова О.А.)

Organization having implanted (or owning) the microchip:

Kharkovskoye cityskoye otdelniye KSU "Priroda", c.Kharkov, str.Chichibabina 2, p. №10, t.057-7051798, 057-7137002, (Khramtsova O.A.)

Примечание владельца:
The note of the owner:

Хочете додати сюди свої дані?  Узнайте як! (Інструкція)

Ветеринарный блокнот:
Veterinary notes:

В журналі знайдено 0 заміток  (із них:   0 - загальнодоступних;   0 - тільки для авторизованих користувачів)

 

ОСОБИСТА СТОРІНКА

!!!   УВАГА   !!!
тварина в розшуку

Тварина
дала оголошення


Допомога

Самостійне внесення даних?

Як надіслати дані?!

Як дати оголошення?

Як додати фото?

Ча.Пи. (FAQ)

А також інші поради

Приклад

Номер чіпу це
15-ти значний цифровий код:
804098100028075, 804038000999785,
804098100002605, 804098100045926.

Інформація

БЛАНК
ЗАЯВКИ НА РЕЄСТРАЦІЮ

СПИСОК КЛІНІК
ЩО ПРОВОДЯТЬ ЧІПУВАННЯ

Оптова торгівля
сканерами та мікрочіпами
- ТОВ "РА-ЄСІ",
+38(044)2392277,
tracer@zoodrug.com

Пропонуємо клінікам та практикуючим лікарям подавати інформацію у
список місць де можливо провести чіпування тварини.

     
    УМОВНІ ПОЗНАЧЕННЯ 2011-07-05 / 2011-07-05
   
Bayer: Украина Datamars Pet ООО "РА-ЕСИ". Зоотовары оптом.   ZooDrug - оптово-розничный интернет-магазин товаров для животных Луганск ГО Содружество КСУ Доска объявлений для животных
Всё о кошках
Головна   |     Картотека    |    Заявка    |     ЧАПИ     |     Клініки     |    Дошка оголошень
<- Все про кішок
>>>  Зміст  <<<
Все про собак ->
Всё о собаках
Тracer® - чіпування, реєстрація та пошук тварин.