Єдина база даних чіпованих тварин України входить до складу міжнародної пошукової системи та доступна з любої частини світу!   
русский українська english
E-mail: tracer@zoodrug.com Введіть номер ЧІПу:
     
 

804098100043823

Вет.Клініка

Власник
Записів в Базі, сьогодні: 153375    

Інформ

 
     

КАРТОЧКА РЕГИСТРАЦИИ
в Единой базе данных
чипированных животных Украины

REGISTRATION CARD
in the Uniform database of the
electronic identified animals of Ukraine



тварина
не надала
своє ФОТО

Як додавати?

Код микрочипа:
Microchip code:

804098100043823

Дата чипирования:
Date of chip implantation:

2015-07-08

Регистратор:
The registrar:

Администратор Базы / Database Administrator

Вид животного:
Species of an animal:

собака

dog

Дата рождения:
Date of birth:

2012-11-03

Пол:
Sex:

самец / male

Пасспорт:
Passport:

UKV.0144904

Порода:
Breed:

йоркширский терьер

YORKSHIRE TERRIER (86)

Окрас:
Color:

золотисто-пепельный

golden ash

Кличка:

Гоша

Nickname:

Covrage Avalanche of Silk Happiness

Дополнительные сведения:

Additional data:

Подразделение, проводившее чипирование или владеющее чипом:

Коммунальное предприятие Николаевского городского совета "Центр защиты животных"; Украина, 54020, г.Николаев, ул.Образцова 1/2, тел.+38(0512)472193, zahist.tvarin.mmr@mail.ru; (регистратор Непочатова И.В.)

Organization having implanted (or owning) the microchip:

Centre for the protection of animals; Ukraine, 54020, Mikolaiv, Obraztsova str.1/2, tel.+38(0512)472193, zahist.tvarin.mmr@mail.ru

Примечание владельца:
The note of the owner:

Хочете додати сюди свої дані?  Узнайте як! (Інструкція)

Ветеринарный блокнот:
Veterinary notes:

В журналі знайдено 0 заміток  (із них:   0 - загальнодоступних;   0 - тільки для авторизованих користувачів)

 

ОСОБИСТА СТОРІНКА

!!!   УВАГА   !!!
тварина в розшуку

Тварина
дала оголошення


Допомога

Самостійне внесення даних?

Як надіслати дані?!

Як дати оголошення?

Як додати фото?

Ча.Пи. (FAQ)

А також інші поради

Приклад

Номер чіпу це
15-ти значний цифровий код:
804098100028075, 804038000999785,
804098100002605, 804098100045926.

Інформація

БЛАНК
ЗАЯВКИ НА РЕЄСТРАЦІЮ

СПИСОК КЛІНІК
ЩО ПРОВОДЯТЬ ЧІПУВАННЯ

Оптова торгівля
сканерами та мікрочіпами
- ТОВ "РА-ЄСІ",
+38(044)2392277,
tracer@zoodrug.com

Пропонуємо клінікам та практикуючим лікарям подавати інформацію у
список місць де можливо провести чіпування тварини.

     
    УМОВНІ ПОЗНАЧЕННЯ 2012-07-19 / 2015-07-11
   
Bayer: Украина Datamars Pet ООО "РА-ЕСИ". Зоотовары оптом.   ZooDrug - оптово-розничный интернет-магазин товаров для животных Луганск ГО Содружество КСУ Доска объявлений для животных
Всё о кошках
Головна   |     Картотека    |    Заявка    |     ЧАПИ     |     Клініки     |    Дошка оголошень
<- Все про кішок
>>>  Зміст  <<<
Все про собак ->
Всё о собаках
Тracer® - чіпування, реєстрація та пошук тварин.