Єдина база даних чіпованих тварин України входить до складу міжнародної пошукової системи та доступна з любої частини світу!   
русский українська english
E-mail: tracer@zoodrug.com Введіть номер ЧІПу:
     
 

804098100134390

Вет.Клініка

Власник
Записів в Базі, сьогодні: 169150    

Інформ

 
     

КАРТОЧКА РЕГИСТРАЦИИ
в Единой базе данных
чипированных животных Украины

REGISTRATION CARD
in the Uniform database of the
electronic identified animals of Ukraine



тварина
не надала
своє ФОТО

Як додавати?

Код микрочипа:
Microchip code:

804098100134390

Дата чипирования:
Date of chip implantation:

2020-10-13

Регистратор:
The registrar:

Администратор Базы / Database Administrator

Вид животного:
Species of an animal:

кошка (кот)

cat

Дата рождения:
Date of birth:

2020-06-22

Пол:
Sex:

самец / male

Пасспорт:
Passport:

Порода:
Breed:

кельтская (европейская) короткошерстная

(EUR,KKH,-) Celtic (European) Shorthair

Окрас:
Color:

рыжий (рудий)

red (ginger, rufous)

Кличка:

Воллі

Nickname:

Volly

Дополнительные сведения:

Additional data:

Подразделение, проводившее чипирование или владеющее чипом:

Ветеринарна клініка "СуперВет"; Україна, 02068, м.Київ, пр-т Петра Григоренка 5-А, тел.+380681060160, +380500889838, supervetdoctor@gmail.com, www.supervet.com.ua; (вет.лікар Притикіна О.Л.)

Organization having implanted (or owning) the microchip:

Veterinary clinic "SuperVet"; Ukraine, 02068, Kyiv, Pyotr Grigorenko ave.5-A, tel.+380681060160, +380500889838, supervetdoctor@gmail.com, www.supervet.com.ua

Примечание владельца:
The note of the owner:

Хочете додати сюди свої дані?  Узнайте як! (Інструкція)

Ветеринарный блокнот:
Veterinary notes:

В журналі знайдено 0 заміток  (із них:   0 - загальнодоступних;   0 - тільки для авторизованих користувачів)

 

ОСОБИСТА СТОРІНКА

!!!   УВАГА   !!!
тварина в розшуку

Тварина
дала оголошення


Допомога

Самостійне внесення даних?

Як надіслати дані?!

Як дати оголошення?

Як додати фото?

Ча.Пи. (FAQ)

А також інші поради

Приклад

Номер чіпу це
15-ти значний цифровий код:
804098100028075, 804038000999785,
804098100002605, 804098100045926.

Інформація

БЛАНК
ЗАЯВКИ НА РЕЄСТРАЦІЮ

СПИСОК КЛІНІК
ЩО ПРОВОДЯТЬ ЧІПУВАННЯ

Оптова торгівля
сканерами та мікрочіпами

тел.+380972750085,
tracer@zoodrug.com

Пропонуємо клінікам та практикуючим лікарям подавати інформацію у
список місць де можливо провести чіпування тварини.

     
    УМОВНІ ПОЗНАЧЕННЯ 2020-03-30 / 2020-10-13
   
Bayer: Украина     Луганск ГО Содружество КСУ Доска объявлений для животных
Всё о кошках
Головна   |     Картотека    |    Заявка    |     ЧАПИ     |     Клініки     |    Дошка оголошень
<- Все про кішок
>>>  Зміст  <<<
Все про собак ->
Всё о собаках
Тracer® - чіпування, реєстрація та пошук тварин.