Єдина база даних чіпованих тварин України входить до складу міжнародної пошукової системи та доступна з любої частини світу!   
русский українська english
E-mail: tracer@zoodrug.com      

Система кодування тварин

 

Система Кодування Тварин розроблена відповідно до кодової і технічної специфікацій вказаними в ISO 11784 і ISO 11785.

МікроЧІП

Одноразовый имплантатор

Одноразовый имплантатор

      FDX-B мікрочіп, що відповідає ISO 11784 та 11785, встановлений в одноразовий імплантатор, який запаковано та стерилізовано, разом з набором клейких стікерів зі штрих-кодом для використання в формі реєстрації, ветеринарному паспорті та ін. документах.
      Для кращого збереження стерильності та збільшення її якості, імплантатор з ЧІПом та ярликами зі штрих-кодом упаковані в різні кармани.

Ярлик зі штрих-кодом та жетон для ошийника

Ярлык для ошейника      В комплекті з ЧІПом упаковано 6-ть клейких ярликів (стікерів) зі штрих-кодом, для того чоб мати змогу позначити у документах тварини, що вона ідентифікована мікрочіпом. Стікери клеються до ветеринарного паспорту тварини, в родовід, в заявку на реєстрацію в Єдиній базі даних чіпованих тварин України та ін. подібних документах.
     Також можна наклеїти стікер на внутрішню поверхню нашийника тварини, це прискорить його виявлення в разі втрати.
Жетон для ошейника     Багато власників виготовляють додатково металевий жетон або накладку на нашийник з номером ЧІПу і контактами, це дасть можливість навіть без зчитування чіпа визначити, що тварина чіпована та ідентифікувати її за допомогою бази. А сам мікрочіп буде контрольним гарантуючим елементом у разі якщо тварина втратить нашийник або підмінять жетон з номером, при зчитуванні чіпа все одно вдасться встановити правильні дані.

Сканер

Сканер       ISO MAX IV або ISO MAX V сканери оснащено акумуляторною батареєю і зарядним пристроєм. Сканер може виявити:

- FDX-B (що відповідає IS011785)
- FDX-A
- Trovan
- HDX (що відповідає ISO11785)
-

Оптова торгівля
сканерами та мікрочіпами

тел.+380972750085,
tracer@zoodrug.com

 

Пропонуємо клінікам та практикуючим лікарям подавати заявки на включення до списку мість де можливо зробити чіпування тварини.
(Таким чином люди скоріше довідаються про вас і у вас будуть нові кліенти)

 
 
   
Bayer: Украина Datamars       Дошка оголошень для тварин
Всё о кошках
Головна   |     Картотека    |    Заявка    |     ЧАПИ     |     Клініки     |    Дошка оголошень
<- Все про кішок
>>>  Зміст  <<<
Все про собак ->
Всё о собаках
Тracer® - чіпування, реєстрація та пошук тварин.