Едина база даних чіпованих тварин України входить до складу міжнародної пошукової системи та доступна з любої частини світу!   
русский українська english
E-mail: tracer@zoodrug.com      

Заявка на реєстрацію в Єдиній базі чіпованих тварин України

Бланк Заявки

 

КАРТКА РЕЄСТРАЦІЇ

в Єдиній базі данних
чіпованих тварин України

REGISTRATION CARD

in the Uniform database
of the electronic identified animals of Ukraine

Код мікрочіпу:
Microchip code:

804098100028075

Дата чіпування:
Date of chip implantation:

29.04.2011

(15-значне число / 15-digital code:  804098100000303)

(число,месяць,рік / date,month,year)

Вид тварини:

Species of an animal:

собака

dog

(Наприклад: кішка, собака, кінь, гризун(миша), ВРХ(корова), …)

(Example: a cat, a dog, a horse, a rodent  (a mouse), …)

Порода:
Breed:

бивер-йоркширский терьер
(бивер, бивер йорк)

Yorkshire Terrier Beaver
(Beaver, Beaver York)

(Правильна назва породи тварини за словником)

(The correct name of breed of an animal under the directory)

Стать:
Sex:

самец / male

Паспорт:
Passport:

UKU.0032307

Дата народження:

Date of birth:

15.03.2011

(самка, самець)

(число,месяць,рік / date,month,year)

Окрас:
Color:

золото-голубой с белым

gold and blue with white

(укр.)

(en)

Кличка:

Принц Бриллиантовые крошки (Принц)

↑ (Повна кличка тварини, якщо є вкорочена, також вказати в дужках)       (Full nickname of an animal (pls also specify short nickname, if available, in brackets) ↓

Nickname:

Prinс Brilliantovie kroshki (Princ)

Додаткові відомості:

Украина, 03123, г.Ужгород, ул.Крупской 16, кв.93, тел.+380979043863, Тищенко Елена Петровна, Email: tielpet@main.ua, (клеймо: OGG253, родословная: UKU.0875576)

↑ (особливі відомості про тварину, відомості про власника: адреса, телефон, ін.)                  (special data on an animal, data  of  the owner:  address, phone, …) ↓

Additional data:

Ukraine, 03123, Uzhgorod, Krupskoy st. 16, ap.93, tel.+380979043863, Tishchenko Helena Petrovna, Email: tielpet@main.ua, (mark: OGG253, genealogy: UKU.0875576)

Підрозділ, що проводив чіпування або організація, що володіє чіпом:

Ветеринарная клиника "Dog&Cat", Украина, 37155, Донецкая обл., г.Нефтюганск, ул.Трубаченко 30, тел. +380655443913, +380977062691, Email: dogcatvet@main.ua, (вет.врач Потапенко О.П.)

↑ (повна назва організації, адреса, телефон, П.І.Б особи що провела чіпування)      (full name of organization, address, phone ; responsible person who has implanted the microchip) ↓

Organization having implanted (or owning) the microchip:

Veterinary clinic "Dog & Cat", Ukraine, 37155, Donetsk region, Neftyugansk, Trubachenko st. 30, tel. +380655443913, +380977062691, Email: dogcatvet@main.ua, (veterinarian Potapenko O.P.)

Правильність даних підтверджую:   /   Confirmation of a.m. date:

Ветеринарна клініка "Dog&Cat"

(Найменування підрозділу що проводило чіпування, /  (Full name of organization having  implanted the microchip,

вет.лікар Потапенко О.П.

підпис

посада і П.І.Б. відповідальної особи)       /     position and  name of  responsible person)

(печать, подпись)     /     (seal, signature)

 

Чіпування тварин. Штрихкод.

 

Примітка:  /   Notes:

1.  Форма заповнюється на комп'ютері або від руки розбірливо друкарськими символами. (В разі некоректного заповнення форми претензії щодо невірних данних не приймаються!)
The form is filled on computer or manually by legible letters.

2.  Всі записи виконуються російською та/або англійською мовою. (Так як використання  бази передбачається не тільки на території України, а і з будь-якої іншої точки світу.)
All records are recommended to be carried out in Russian (English is the second option).

3.  На зворотній стороні форми можна вказати в довільній формі будь-які додаткові дані про тварину, а також фотографію тварини (найкраще відправити по e-mail).  Додаткова інформація на сайті: http://www.tracer.com.ua
On the back site of this form is add any additional info about the animal (incl. photo) you wont to be placed into database. Additional info under www.tracer.com.ua

4. Заповнену форму відправити звичайним, а не рекомендованим листом) за адресою:  04114, Київ-114, а/с №73, Ільїч Р.
The filled form has to be sent to the address: Ukraine, 04114, Kiev-114, letter box №73,  Ilich R.

   
Тут Ви можете завантажити чистий бланк заявки на реєстрацію в базі даних чіпованих тварин України
Шаблон заявки (.dot) в zip-архиве   Бланк заявки (.doc) в формате MSWord
formaru.zip   formaru.doc
бланк заявки на русском языке
Шаблон заявки (.dot) в zip-архіві   Бланк заявки (.doc) в форматі MSWord
formaua.zip   formaua.doc
бланк заявки на українській мові
The application template (.dot) in zip-archive   The application form (.doc) format MSWord
formaen.zip   formaen.doc
an order form in English
 
ПАМ'ЯТКА
по заповненню картки реєстрації (рос.)
і

ПОРЯДОК та ПРАВИЛА
реєстрації тварин в базі даних (рос.)
 
 
   
Bayer: Украина   ООО "РА-ЕСИ". Зоотовары оптом.   ZooDrug - оптово-розничный интернет-магазин товаров для животных       Дошка оголошень для тварин
Головна   |     Картотека    |    Заявка    |    Дошка оголошень
>>>  Зміст  <<<
Тracer® - чіпування, реєстрація та пошук тварин.